Hakkımızda

Çeşme Yat Kiralama olarak yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. İzmir bölgesindeki özellikle Çeşme'de kiralık yat sektörü içerisinde lider bir firmayız. Bünyemizde birçok motoryat ve yelkenli tekne bulunuyor. Teknelerimizin hepsi Çeşme/ Dalyan Marina da yer alıyor.  Her geçen gün sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız.

Tekne kiralama firmasından daha fazlası olduğumuzu açıkça belirtmek isteriz. Sizler için sadece tekne kiralama hizmeti vermenin yanı sıra sizlerin özel günlerindede yanınızda olmaktayız. Bünyemizde Çeşme Yat Kiralama olarak birçok özel etkinliğe yer vermekteyiz. Sizler için önemli günleri sizler için organize ediyoruz. Tüm detayları incelikle hazırlanmış etkinliklerinizde yanınızda olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Çoğunlukla yatta özel bir gün organize etmek çok maliyetli gibi gözükebilir. Ancak kiralama paketleri için her bütçeye uygun fiyatları sunduğumuzu belirtmek isteriz. Özel tekne kiralama fiyatları kiraladığınız tekneye göre değişiklik göstermektedir.

Çeşme Yat Kiralama olarak gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar;
  • Vıp yatta bekarlığa veda
  • Teknede doğum günü kutlaması
  • Özel yat partisi
  • Teknede akşam yemeği
  • Günübirlik ya da haftalık tekne turu
  • Yatta evlilik teklifi ya da evlilik yıldönümü
  • Sevgiliye doğum günü organizasyonu gibi etkinlikler düzenlemekteyiz.Hazırladığımız tüm özel etkinliklerde kendi bünyemizdeki organizasyon şirketleri ile çalışmaktayız.

Sizlerde eşsiz güzellikte ki yerleri keşfetmek ve şehrin sıkıcı havasından uzaklaşmak isterseniz ekibimiz size en uygun hizmeti sağlayacaktır. Kaptanlarımızın hepsi yat ehliyetine sahiptir. Profesyonel ekibimiz ile sizlerin benzersiz bir gün geçirmenizi sağlayacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Teknemizin adı No Rules. 14 metre uzunluğunda , 485 beygir gücünde çift motordan oluşmaktadır. Motoryat içerisinde 2 kamara, 1 duş, 1 wc, mutfak ve oturma grubundan oluşan , ön ve arka kısmında da güneşlenme yeri vardır. Ayrıca arka tarafta yemek yerken manzarayı seyredebileceğiniz masa bölümü yer almaktadır.

Motoryatımızda sizlere sunduğumuz hizmetimizin kalitesi, güvenilir tekne turu için doğru adres diyebiliriz. Çeşme Yat Kiralama Ailesi olarak sizlere oldukça deneyimli olduğumuz bir konuda , saygıdeğer misafirlerimizi ağırlamaktan zevk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyden önemsiyoruz, güvenli ve konforlu bir tura katılmanız için çalışmaktayız.

Bu tarz motor yat kiralamak lüks sınıf tekne kiralama sınıfında yer alıyor. Sadece size özel hazırlanan teknemizde, kaptan ve servis personelimiz sizin ve halka vakit geçirmeniz için hizmet vermektedir.

Yat kiralama yaparken motor yatımız sadece size özel tahsis edilmiş olup, kaptan ve servis personelimiz dışında kimse bulunmuyor.

Misafirlerimizin konforunu oldukça önemsiyoruz. Kiralama yaptığınız süre boyunca rahatsızlık duyacağınız bir durum söz konusu olmayacaktır. Sizin rahatlığınız için kaptan ve servis personeli arkadaşımız flynnbeachte sizleri bekleyecektir. İstek ve arzunuza göre tekneye geri gelip sizelere yardımcı olacalardır.

Teknede bekarlığa veda gecesi, arter parti, doğum günü, evlenme teklifi gibi özel anlarınızda yanınızda olmaktan onur duyuyoruz. Bu tarz organizasyonlarınızı teknemizde gerçekleştirebiliriz.

Özel etkinliklerinizi hazırlarken birlikte çalıştığımız organizasyon şirketleri ile organize ediyoruz. Tercihinize göre özel gününüzü kendiniz de organize edebilirsiniz.

Motor yat kiralama ücreti taleplere göre değişiklik göstermektedir. Fiyat politikamız saatlik tekne turu, konaklamalı tekne turu, gezi turu, teknede akşam yemeği gibi durumlarda farklı fiyatlandırma olacaktır.

Sezonda özellikle özel yat kiralama yapmak için yoğun talep olacağı için kiralamak istediğiniz tarihten en geç 1 hafta önce rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.

Denizin durumuna göre tur devam edebilir. Tehlike oluşturacak herhangi bir durum söz konusu değil ise hava yağmurlu olsa da misafirlerimiz istiyorsa çıkabiliriz.

Genellikle çalıştığımız restoranlardan sipariş vermekteyiz. Yoğunluk olarak deniz mahsüllerinden oluşmaktadır. Ancak özel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak yemek siparişinizi verebilriz.

Gün içerisinde istediğiniz özel yemek menüleri için anlaşmalı olduğumuz beachlerin yemek menülerinden dilediğiniz siparişi verebilirsiniz. Ücret tamamen tarafınıza aittir.

Havale - eft ya da limanda nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hangi tarihte yat kiralama yapacaksanız, 1 hafta ( en geç ) rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonunuzun kesinliği adına % 40 ön ödeme yapmanız gerekiyor. Gerisini tur gününde teknede ödeyebilirsiniz.

Konaklamalı yat turunda sabah 10.30 hareket saatimizde limandan ayrılıyoruz, ertesi gün sabah 08.00 gibi geri dönüş yapmaktayız. Saati sizlere göre düzenleyebiliriz. Konaklama için kişi sayısı en fazla 5 kişiliktir.

Sadece açık alanlarda sigara içebilirsiniz. Elektronik sigaralarda dahil..

Evet , dışarıdan alkol getirebilirsiniz.Getirilen yiyecek ve içecekler müşteri sorumluluğundadır.

Evet siz karar verebiliyorsunuz.Özel bir tercihiniz varsa, hava durumuna göre kaptanımızla beraber yeni bir rota oluşturabiliriz. Ancak gideceğimiz yerin mesafesine göre mazot tüketimi değişebileceğinden fiyatlar farklılık göstermektedir.

Günlük kiralama yaparken maksimum 7-8 kişi , konaklamalı kiralama yapacaklar için maksimum 5 kişi ile sınırlıdır.

Teknemizde bulunan tüm yolcularımıza seyahat sigortası yapılmaktadır.
Galeri
İletişim