Yatta Aile Yemeği

Aile hepimizin için hayattaki en değerli varlığımızdır. Birbirimize sımsıkı kenetlenmemizi sağlayan ve bizi ayakta tutan en büyük güvencemiz ailemizdir. İş hayatının yoğun temposundan çoğumuz ailemizle çok fazla vakit geçiremiyoruz. İster istemez bu bizleri biraz üzüyor. Özel günler ve kutlamalar dışında da ailemizle hoş vakit geçirmeyi herkes ister.

Günlük hayatımızda ki sıkıntılardan bir nebze uzaklaşıp ailenizle geçireceğiniz baş başa vaktin tadını bolca çıkarabileceksiniz. İster çekirdek aileniz olsun ister maailenizle beraber düzenleyeceğiniz aile yemeği ile herkes bol bol hasret giderecek.

Aile yemeğinizin sizler için ne kadar kıymet taşıdığının farkındayız. Bu sebeple sizler için profesyonel ekibimiz tüm detaylarıyla organize edecektir. Davetlilerinizin listesini düzenliyorsunuz. Sizlerle aileniz için özel olarak menü planlaması yaparak ziyafet çekmelerini sağlayacağız. Özel şeflerimizin hazırladığı yemeklerle davetlilerinizin tadı damağında kalacak. Çeşme yat kiralama bünyesinde düzenleyeceğiniz organizasyon ile maviliğin eşsiz güzelliği eşliğinde sevdiklerinizle lezzetli yemekler yiyerek sıcacık aile ortamınızın tadını çıkaracaksınız. Tüm ailenin bir arada olacağı bu organizasyonda her şey en ince ayrıntısına kadar hazırlanacaktır. Belirlediğimiz gün ve saatte istediğiniz lokasyondan sizleri alabiliriz ve kaptanımız eşliğinde güzel bir rota oluşturup istediğiniz manzaraya karşı yemeğinizi düzenleyebilirsiniz.

Yorumlar
Hasan Demirbaş
12-10-2022 00:40:41
Eşim ve 10 yaşındaki ikiz kızlarımızla beraber özel akşam yemeği yemek istedik , iş stresinden uzaklaşmak için fırsat oldu. daha önce kiralama yaptığımız teknelerden farklı olarak titizlikle hazırlanmış hemde ekibin güler yüzü teknenin konforunada diyecek söz yok , hariika
Hayat Haktan
12-10-2022 00:35:30
eşimin ailesi yurt dışından geleceği için farklılık olsun istedik. deniz havası aldık ve bu güzel manzara eşliğinde yemeğimizi yedik. teşekkürler
Tuğba Saatçi
12-10-2022 00:22:13
Geleneksek aile yemeklerimiz için kapalı mekanlar yerine bize özel hazırlanan yat ve özel yemekler gerçekten harika olmuş. Ekip oldukça kibar çok güzel ağırladılar.
Hizmetimizi Değerlendirin
Sıkça Sorulan Sorular

Teknemizin adı No Rules. 14 metre uzunluğunda , 485 beygir gücünde çift motordan oluşmaktadır. Motoryat içerisinde 2 kamara, 1 duş, 1 wc, mutfak ve oturma grubundan oluşan , ön ve arka kısmında da güneşlenme yeri vardır. Ayrıca arka tarafta yemek yerken manzarayı seyredebileceğiniz masa bölümü yer almaktadır.

Motoryatımızda sizlere sunduğumuz hizmetimizin kalitesi, güvenilir tekne turu için doğru adres diyebiliriz. Çeşme Yat Kiralama Ailesi olarak sizlere oldukça deneyimli olduğumuz bir konuda , saygıdeğer misafirlerimizi ağırlamaktan zevk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyden önemsiyoruz, güvenli ve konforlu bir tura katılmanız için çalışmaktayız.

Bu tarz motor yat kiralamak lüks sınıf tekne kiralama sınıfında yer alıyor. Sadece size özel hazırlanan teknemizde, kaptan ve servis personelimiz sizin ve halka vakit geçirmeniz için hizmet vermektedir.

Yat kiralama yaparken motor yatımız sadece size özel tahsis edilmiş olup, kaptan ve servis personelimiz dışında kimse bulunmuyor.

Misafirlerimizin konforunu oldukça önemsiyoruz. Kiralama yaptığınız süre boyunca rahatsızlık duyacağınız bir durum söz konusu olmayacaktır. Sizin rahatlığınız için kaptan ve servis personeli arkadaşımız flynnbeachte sizleri bekleyecektir. İstek ve arzunuza göre tekneye geri gelip sizelere yardımcı olacalardır.

Teknede bekarlığa veda gecesi, arter parti, doğum günü, evlenme teklifi gibi özel anlarınızda yanınızda olmaktan onur duyuyoruz. Bu tarz organizasyonlarınızı teknemizde gerçekleştirebiliriz.

Özel etkinliklerinizi hazırlarken birlikte çalıştığımız organizasyon şirketleri ile organize ediyoruz. Tercihinize göre özel gününüzü kendiniz de organize edebilirsiniz.

Motor yat kiralama ücreti taleplere göre değişiklik göstermektedir. Fiyat politikamız saatlik tekne turu, konaklamalı tekne turu, gezi turu, teknede akşam yemeği gibi durumlarda farklı fiyatlandırma olacaktır.

Sezonda özellikle özel yat kiralama yapmak için yoğun talep olacağı için kiralamak istediğiniz tarihten en geç 1 hafta önce rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.

Denizin durumuna göre tur devam edebilir. Tehlike oluşturacak herhangi bir durum söz konusu değil ise hava yağmurlu olsa da misafirlerimiz istiyorsa çıkabiliriz.

Genellikle çalıştığımız restoranlardan sipariş vermekteyiz. Yoğunluk olarak deniz mahsüllerinden oluşmaktadır. Ancak özel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak yemek siparişinizi verebilriz.

Gün içerisinde istediğiniz özel yemek menüleri için anlaşmalı olduğumuz beachlerin yemek menülerinden dilediğiniz siparişi verebilirsiniz. Ücret tamamen tarafınıza aittir.

Havale - eft ya da limanda nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hangi tarihte yat kiralama yapacaksanız, 1 hafta ( en geç ) rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonunuzun kesinliği adına % 40 ön ödeme yapmanız gerekiyor. Gerisini tur gününde teknede ödeyebilirsiniz.

Konaklamalı yat turunda sabah 10.30 hareket saatimizde limandan ayrılıyoruz, ertesi gün sabah 08.00 gibi geri dönüş yapmaktayız. Saati sizlere göre düzenleyebiliriz. Konaklama için kişi sayısı en fazla 5 kişiliktir.

Sadece açık alanlarda sigara içebilirsiniz. Elektronik sigaralarda dahil..

Evet , dışarıdan alkol getirebilirsiniz.Getirilen yiyecek ve içecekler müşteri sorumluluğundadır.

Evet siz karar verebiliyorsunuz.Özel bir tercihiniz varsa, hava durumuna göre kaptanımızla beraber yeni bir rota oluşturabiliriz. Ancak gideceğimiz yerin mesafesine göre mazot tüketimi değişebileceğinden fiyatlar farklılık göstermektedir.

Günlük kiralama yaparken maksimum 7-8 kişi , konaklamalı kiralama yapacaklar için maksimum 5 kişi ile sınırlıdır.

Teknemizde bulunan tüm yolcularımıza seyahat sigortası yapılmaktadır.
İletişim