Özel Yat Partisi

Mekanlara tıkılıp kalmaktan sıkılmışsınız, kutlama yapacak özel bir etkinliğiniz de yok. Her şeyden biraz uzaklaşıp eğlenmek istiyorsunuz. O zaman ne bekliyorsunuz hadi parti yapalım!Sevdiklerinizin yanında olduğu, dans,müzik ve eğlencenin doruklarda olduğu bir partiye kim hayır der ki..

Gösterişli bir parti düzenlemek istiyorsunuz ancak belirli bir mekanda da tıkılı kalmak istemiyorsunuz. Sonuçta mekanlarda yapabilecekleriniz sınırlı. Bu sınırların başını mekanların kapanış saati alıyor. Ancak yat kiralayarak yaptığınız günübirlik partilerinizde böyle bir sıkıntı yok. Partinizi sabaha kadar bile sürdürebilirsiniz. Tabi partinizi gece mi yoksa gündüz mü düzenlemek isterseniz ona göre değişir.

Organize edeceğimiz partilerde dilerseniz özel bir konsept oluşturabiliriz. Dilerseniz hoş ve eğlenceli süslemelerle partinizin havasını değiştirecek şekilde de düzenleyebiliriz.

Yatlarımızın kapasitesi belli olduğu için partinize çağıracağınız davetli sayısı kısıtlı olacak. Bu kısıtlama sizi korkutmasın. Yatta düzenleyeceğiniz partilerde her yer sevdiğiniz kişilerle dolu olacak , küçük grup olarak düşündüğünüz davetliler aslında sizin için beklediğinizden çok daha fazla eğlenceli geçmesine sebep olacak.

Yat partisi yemekli menü ya da aperitif sunumu şeklinde de olabilir. Bu tamamen misafirlerinizi nasıl ağırlamak istediğinize bağlı olacak.

Yorumlar
Alican Tuğrul
12-10-2022 00:18:14
Çeşme günübirlik tekne turları için 5 erkek olarak kabul edilmediğimizden dolayı kendimize özel kiralama yaptık. Çok eğlendik Buğra beye teşekkür ederiz
Melis Human
12-10-2022 00:13:14
Almanya'dan Çeşme'ye tatile geldiğimizde özel parti organize edelim demiştik ve gerçekten beklediğimizin çok ötesinde olmuş.
Ece Şen
11-10-2022 23:52:22
Çeşme'de parti düzenlemek kolay olmayacağı için küçük bir grup ile teknede özel parti yapmak istedik. 6 kadın olarak muhteşem vakit geçirdik. Özellikle sunumlar enfes olmus :) bayıldık!!!
Hizmetimizi Değerlendirin
Sıkça Sorulan Sorular

Teknemizin adı No Rules. 14 metre uzunluğunda , 485 beygir gücünde çift motordan oluşmaktadır. Motoryat içerisinde 2 kamara, 1 duş, 1 wc, mutfak ve oturma grubundan oluşan , ön ve arka kısmında da güneşlenme yeri vardır. Ayrıca arka tarafta yemek yerken manzarayı seyredebileceğiniz masa bölümü yer almaktadır.

Motoryatımızda sizlere sunduğumuz hizmetimizin kalitesi, güvenilir tekne turu için doğru adres diyebiliriz. Çeşme Yat Kiralama Ailesi olarak sizlere oldukça deneyimli olduğumuz bir konuda , saygıdeğer misafirlerimizi ağırlamaktan zevk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyden önemsiyoruz, güvenli ve konforlu bir tura katılmanız için çalışmaktayız.

Bu tarz motor yat kiralamak lüks sınıf tekne kiralama sınıfında yer alıyor. Sadece size özel hazırlanan teknemizde, kaptan ve servis personelimiz sizin ve halka vakit geçirmeniz için hizmet vermektedir.

Yat kiralama yaparken motor yatımız sadece size özel tahsis edilmiş olup, kaptan ve servis personelimiz dışında kimse bulunmuyor.

Misafirlerimizin konforunu oldukça önemsiyoruz. Kiralama yaptığınız süre boyunca rahatsızlık duyacağınız bir durum söz konusu olmayacaktır. Sizin rahatlığınız için kaptan ve servis personeli arkadaşımız flynnbeachte sizleri bekleyecektir. İstek ve arzunuza göre tekneye geri gelip sizelere yardımcı olacalardır.

Teknede bekarlığa veda gecesi, arter parti, doğum günü, evlenme teklifi gibi özel anlarınızda yanınızda olmaktan onur duyuyoruz. Bu tarz organizasyonlarınızı teknemizde gerçekleştirebiliriz.

Özel etkinliklerinizi hazırlarken birlikte çalıştığımız organizasyon şirketleri ile organize ediyoruz. Tercihinize göre özel gününüzü kendiniz de organize edebilirsiniz.

Motor yat kiralama ücreti taleplere göre değişiklik göstermektedir. Fiyat politikamız saatlik tekne turu, konaklamalı tekne turu, gezi turu, teknede akşam yemeği gibi durumlarda farklı fiyatlandırma olacaktır.

Sezonda özellikle özel yat kiralama yapmak için yoğun talep olacağı için kiralamak istediğiniz tarihten en geç 1 hafta önce rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.

Denizin durumuna göre tur devam edebilir. Tehlike oluşturacak herhangi bir durum söz konusu değil ise hava yağmurlu olsa da misafirlerimiz istiyorsa çıkabiliriz.

Genellikle çalıştığımız restoranlardan sipariş vermekteyiz. Yoğunluk olarak deniz mahsüllerinden oluşmaktadır. Ancak özel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak yemek siparişinizi verebilriz.

Gün içerisinde istediğiniz özel yemek menüleri için anlaşmalı olduğumuz beachlerin yemek menülerinden dilediğiniz siparişi verebilirsiniz. Ücret tamamen tarafınıza aittir.

Havale - eft ya da limanda nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hangi tarihte yat kiralama yapacaksanız, 1 hafta ( en geç ) rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonunuzun kesinliği adına % 40 ön ödeme yapmanız gerekiyor. Gerisini tur gününde teknede ödeyebilirsiniz.

Konaklamalı yat turunda sabah 10.30 hareket saatimizde limandan ayrılıyoruz, ertesi gün sabah 08.00 gibi geri dönüş yapmaktayız. Saati sizlere göre düzenleyebiliriz. Konaklama için kişi sayısı en fazla 5 kişiliktir.

Sadece açık alanlarda sigara içebilirsiniz. Elektronik sigaralarda dahil..

Evet , dışarıdan alkol getirebilirsiniz.Getirilen yiyecek ve içecekler müşteri sorumluluğundadır.

Evet siz karar verebiliyorsunuz.Özel bir tercihiniz varsa, hava durumuna göre kaptanımızla beraber yeni bir rota oluşturabiliriz. Ancak gideceğimiz yerin mesafesine göre mazot tüketimi değişebileceğinden fiyatlar farklılık göstermektedir.

Günlük kiralama yaparken maksimum 7-8 kişi , konaklamalı kiralama yapacaklar için maksimum 5 kişi ile sınırlıdır.

Teknemizde bulunan tüm yolcularımıza seyahat sigortası yapılmaktadır.
İletişim