Henüz lise ya da üniversiteden yeni mezun oluyorken güzel bir veda yapmak herkesin hoşuna gidecektir. Tabi öyle koca sınıfı bir araya getirin demiyorum :) Yakın arkadaş çevrenizin olduğu minik gruplardan bahsediyoruz. Malum teknemizin kapasitesi belli..

Dersler, sınavlar, bütünleme sınavları derken eğitim hayatınızın bir kısmı ya da tamamı bitmek üzere. Kepler havalara uçmuş artık okulunuzla ,bazı arkadaşlarınızla ve sevgili hocalarınızla vedalaşmak biraz üzücü olsa da kimsenin bir yere gittiği yok. Ne de olsa siz artık mezun oluyorsunuz. Bütün sene boyunca stresi, sevinci bir arada yaşadığınız döneminiz bitiyor sadece. Neyse neyse şimdi bunları konuşmanın sırası değil. 'Acaba ne giysem, saçımı nasıl yapsam, topuklu ayakkabı ile rahat eder miyim, makyajım akar mı' gibi sorularla savaş verecekleriniz çok olacak! Siz tüm bunlarla uğraşırken Çeşme yat kiralama olarak sadece teknenizi gün ve saat için ayarlamakla kalmıyor, sizler için tüm detayları organize ediyoruz. Malum sizin uğraşmanız gereken başka şeyler var.

Mezuniyet yemeğini mezun buluşma yemeği olarakta düşünebilirsiniz. Okulunuzdan mezun olduktan seneler sonra bile hala okul arkadaşlarıyla görüşen küçük arkadaş gruplarınız vardır. Zaman ilerledikçe grubunuza yeni aile bireyleri ekleniyor ve giderek büyüyor. Genelde her sene aynı tarihte ve yerde buluşma ayarlanıyor. Bu sene değişiklik yapıp her zaman buluştuğunuz yerde toplanmak yerine açık suların tadını çıkarmak bu özel gününüze anlam katacak. Ayrıca eski günlerdeki gibi birlikte yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Yorumlar
Çetin  Özüsoylu
12-10-2022 14:50:23
Oğullarım için lise mezuniyet kutlama partisi düzenledik. Kuzenleriyle beraber rahatça eğlenebileceği bir etkinlik yapmak istedim. Kapalı mekan tercih etmek istemedik. Buğra ve Gündoğan bey cok ilgili ve nazikti emeklerine teşekkür ederiz. Saygılarımla..
Sude Karadağlı
12-10-2022 14:47:29
Sabaha kadar denizin ortasında arkadaslarımızla yeni hayatımızın kutlamasını yaptık. Üniversite sınavından sonra ailelerimiz bize sürpriz yapmıs ve bizim için böyle bir gece düzenlemiş. Yatta mezuniyet kutlamaları yaparken bu kadar eğleneceğimizi tahmin etmiyorduk. Buğra bey cok ilgiliydi tesekkür ederiz kendilerine.....
Ebrar  Dal
12-10-2022 14:44:33
Lise mezuniyetimizi 10 kişilik arkadaş grubumuz ile yaptık. Ailemizin aklı kalmayacağı özel bir program yaptık ve asırı eğlendik. 10/10
Hizmetimizi Değerlendirin
Sıkça Sorulan Sorular

Teknemizin adı No Rules. 14 metre uzunluğunda , 485 beygir gücünde çift motordan oluşmaktadır. Motoryat içerisinde 2 kamara, 1 duş, 1 wc, mutfak ve oturma grubundan oluşan , ön ve arka kısmında da güneşlenme yeri vardır. Ayrıca arka tarafta yemek yerken manzarayı seyredebileceğiniz masa bölümü yer almaktadır.

Motoryatımızda sizlere sunduğumuz hizmetimizin kalitesi, güvenilir tekne turu için doğru adres diyebiliriz. Çeşme Yat Kiralama Ailesi olarak sizlere oldukça deneyimli olduğumuz bir konuda , saygıdeğer misafirlerimizi ağırlamaktan zevk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyden önemsiyoruz, güvenli ve konforlu bir tura katılmanız için çalışmaktayız.

Bu tarz motor yat kiralamak lüks sınıf tekne kiralama sınıfında yer alıyor. Sadece size özel hazırlanan teknemizde, kaptan ve servis personelimiz sizin ve halka vakit geçirmeniz için hizmet vermektedir.

Yat kiralama yaparken motor yatımız sadece size özel tahsis edilmiş olup, kaptan ve servis personelimiz dışında kimse bulunmuyor.

Misafirlerimizin konforunu oldukça önemsiyoruz. Kiralama yaptığınız süre boyunca rahatsızlık duyacağınız bir durum söz konusu olmayacaktır. Sizin rahatlığınız için kaptan ve servis personeli arkadaşımız flynnbeachte sizleri bekleyecektir. İstek ve arzunuza göre tekneye geri gelip sizelere yardımcı olacalardır.

Teknede bekarlığa veda gecesi, arter parti, doğum günü, evlenme teklifi gibi özel anlarınızda yanınızda olmaktan onur duyuyoruz. Bu tarz organizasyonlarınızı teknemizde gerçekleştirebiliriz.

Özel etkinliklerinizi hazırlarken birlikte çalıştığımız organizasyon şirketleri ile organize ediyoruz. Tercihinize göre özel gününüzü kendiniz de organize edebilirsiniz.

Motor yat kiralama ücreti taleplere göre değişiklik göstermektedir. Fiyat politikamız saatlik tekne turu, konaklamalı tekne turu, gezi turu, teknede akşam yemeği gibi durumlarda farklı fiyatlandırma olacaktır.

Sezonda özellikle özel yat kiralama yapmak için yoğun talep olacağı için kiralamak istediğiniz tarihten en geç 1 hafta önce rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.

Denizin durumuna göre tur devam edebilir. Tehlike oluşturacak herhangi bir durum söz konusu değil ise hava yağmurlu olsa da misafirlerimiz istiyorsa çıkabiliriz.

Genellikle çalıştığımız restoranlardan sipariş vermekteyiz. Yoğunluk olarak deniz mahsüllerinden oluşmaktadır. Ancak özel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak yemek siparişinizi verebilriz.

Gün içerisinde istediğiniz özel yemek menüleri için anlaşmalı olduğumuz beachlerin yemek menülerinden dilediğiniz siparişi verebilirsiniz. Ücret tamamen tarafınıza aittir.

Havale - eft ya da limanda nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hangi tarihte yat kiralama yapacaksanız, 1 hafta ( en geç ) rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonunuzun kesinliği adına % 40 ön ödeme yapmanız gerekiyor. Gerisini tur gününde teknede ödeyebilirsiniz.

Konaklamalı yat turunda sabah 10.30 hareket saatimizde limandan ayrılıyoruz, ertesi gün sabah 08.00 gibi geri dönüş yapmaktayız. Saati sizlere göre düzenleyebiliriz. Konaklama için kişi sayısı en fazla 5 kişiliktir.

Sadece açık alanlarda sigara içebilirsiniz. Elektronik sigaralarda dahil..

Evet , dışarıdan alkol getirebilirsiniz.Getirilen yiyecek ve içecekler müşteri sorumluluğundadır.

Evet siz karar verebiliyorsunuz.Özel bir tercihiniz varsa, hava durumuna göre kaptanımızla beraber yeni bir rota oluşturabiliriz. Ancak gideceğimiz yerin mesafesine göre mazot tüketimi değişebileceğinden fiyatlar farklılık göstermektedir.

Günlük kiralama yaparken maksimum 7-8 kişi , konaklamalı kiralama yapacaklar için maksimum 5 kişi ile sınırlıdır.

Teknemizde bulunan tüm yolcularımıza seyahat sigortası yapılmaktadır.
İletişim