Yatta After Party

Düğününüzün yavaş yavaş sonuna gelmektesiniz , eğlenmelere doyamadığınız düğünün sonunda küçük bir arkadaş grubu ile eğlenmeye devam etmek istiyorsanız tam da isteğinize göre bir organizasyon düzenleyebiliriz. Çeşme yat kiralama sayesinde sizinle doyasıya eğleneceğiniz bir after party organize edeceğiz.

Son dönemde çiftlerin gözdesi olan after partyler düğününüzün hazırlık dönemindeki bütün stresli anlarınızı geride bırakıp arkadaşlarınızla çılgınlar gibi eğlenmenizi sağlayacak. Bu zorlu dönemdeki yaşadığınız sıkıntılarınızdan kurtulup adeta hafiflemiş hissedeceksiniz. Düğünler her ne kadar aşırı eğlenceli geçiyor olsa da sonuçta aile büyüklerinin yanında kimse arkadaşlarıyla olduğu gibi davranamaz. Kayınvalideniz ve kayınpeder işin içinde sonuçta. Daha evleneli birkaç saat olmuş neticede. İlk günden nem kaptırmak kimse istemez :) Bu yüzden sizi alıyoruz ve doyasıya eğleneceğiniz partinize götürüyoruz.

Düğün öncesi sizlerle organize edeceğimiz partinizde neler olması gerektiğine gelirsek, öncelikle sizi nereden alacağımıza karar veriyoruz. Böylece sizi bekletmeden teknemiz lokasyonunuza göre saatinde gelmiş partilemek için bekliyor olacak. Sonrasında nereye gideceğinize karar veriyoruz. Biz de istekleriniz doğrultusunda sizlere rota oluşturuyoruz.

Düğününüzden sonra misafirleriniz doyasıya eğlenirken bir süre sonra enerjileri azalmaya ve acıkmaya başlayacak. Bu yüzden onlara güzel sunumlar hazırlayacağız. Böylece kimse enerjisiz kalmayacak :) Özel aşçılarımız size mükemmel bir ziyafet çekmenizi sağlayacak..

Peki müzik yok mu partinizde ? İster dj ile gecenin ritmini yükseltebilir , sizlerinde özel şarkılarınızı listeye ekleyebiliriz. Alternatif olarak, karaoke ile geceye eğlence katabilirsiniz.

Son olarak hem eğlenceli hem de davetlileriniz için yararlı olacak ufak bir hediye hazırlamaya. Tabi bu sadece alternatif bir fikir.  Bu özel gecenizden sonra aranızda espri olabilecek ve davetlilerinizi sevindirecek bir paket. İçinden baş ağrısına iyi gelecek bir ilaç ve bunu içmek için su, şekerleme ve parti fotoğraflarını koyabilecekleri minik çerçeve içeren güzel hediye kutuları çok sevimli olmaz mı?

Yorumlar
Nazlıcan Umut
12-10-2022 00:44:29
Yurt dışında kıydığımız nikahtan sonra burada parti yapmak istemiştik çiftler olarak. Buğra bey ve ekibi bizim için her seyi organize etmiş. ekibin eline sağlık
Ulaş Demir
12-10-2022 00:42:59
Düğünümüz sonra arkadaş grubumuzla teknede parti düzenlemek istedik,Her seyi tüm detayın a kadar organize etmişler çok memnun kaldık
Hizmetimizi Değerlendirin
Sıkça Sorulan Sorular

Teknemizin adı No Rules. 14 metre uzunluğunda , 485 beygir gücünde çift motordan oluşmaktadır. Motoryat içerisinde 2 kamara, 1 duş, 1 wc, mutfak ve oturma grubundan oluşan , ön ve arka kısmında da güneşlenme yeri vardır. Ayrıca arka tarafta yemek yerken manzarayı seyredebileceğiniz masa bölümü yer almaktadır.

Motoryatımızda sizlere sunduğumuz hizmetimizin kalitesi, güvenilir tekne turu için doğru adres diyebiliriz. Çeşme Yat Kiralama Ailesi olarak sizlere oldukça deneyimli olduğumuz bir konuda , saygıdeğer misafirlerimizi ağırlamaktan zevk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyden önemsiyoruz, güvenli ve konforlu bir tura katılmanız için çalışmaktayız.

Bu tarz motor yat kiralamak lüks sınıf tekne kiralama sınıfında yer alıyor. Sadece size özel hazırlanan teknemizde, kaptan ve servis personelimiz sizin ve halka vakit geçirmeniz için hizmet vermektedir.

Yat kiralama yaparken motor yatımız sadece size özel tahsis edilmiş olup, kaptan ve servis personelimiz dışında kimse bulunmuyor.

Misafirlerimizin konforunu oldukça önemsiyoruz. Kiralama yaptığınız süre boyunca rahatsızlık duyacağınız bir durum söz konusu olmayacaktır. Sizin rahatlığınız için kaptan ve servis personeli arkadaşımız flynnbeachte sizleri bekleyecektir. İstek ve arzunuza göre tekneye geri gelip sizelere yardımcı olacalardır.

Teknede bekarlığa veda gecesi, arter parti, doğum günü, evlenme teklifi gibi özel anlarınızda yanınızda olmaktan onur duyuyoruz. Bu tarz organizasyonlarınızı teknemizde gerçekleştirebiliriz.

Özel etkinliklerinizi hazırlarken birlikte çalıştığımız organizasyon şirketleri ile organize ediyoruz. Tercihinize göre özel gününüzü kendiniz de organize edebilirsiniz.

Motor yat kiralama ücreti taleplere göre değişiklik göstermektedir. Fiyat politikamız saatlik tekne turu, konaklamalı tekne turu, gezi turu, teknede akşam yemeği gibi durumlarda farklı fiyatlandırma olacaktır.

Sezonda özellikle özel yat kiralama yapmak için yoğun talep olacağı için kiralamak istediğiniz tarihten en geç 1 hafta önce rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.

Denizin durumuna göre tur devam edebilir. Tehlike oluşturacak herhangi bir durum söz konusu değil ise hava yağmurlu olsa da misafirlerimiz istiyorsa çıkabiliriz.

Genellikle çalıştığımız restoranlardan sipariş vermekteyiz. Yoğunluk olarak deniz mahsüllerinden oluşmaktadır. Ancak özel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak yemek siparişinizi verebilriz.

Gün içerisinde istediğiniz özel yemek menüleri için anlaşmalı olduğumuz beachlerin yemek menülerinden dilediğiniz siparişi verebilirsiniz. Ücret tamamen tarafınıza aittir.

Havale - eft ya da limanda nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hangi tarihte yat kiralama yapacaksanız, 1 hafta ( en geç ) rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyonunuzun kesinliği adına % 40 ön ödeme yapmanız gerekiyor. Gerisini tur gününde teknede ödeyebilirsiniz.

Konaklamalı yat turunda sabah 10.30 hareket saatimizde limandan ayrılıyoruz, ertesi gün sabah 08.00 gibi geri dönüş yapmaktayız. Saati sizlere göre düzenleyebiliriz. Konaklama için kişi sayısı en fazla 5 kişiliktir.

Sadece açık alanlarda sigara içebilirsiniz. Elektronik sigaralarda dahil..

Evet , dışarıdan alkol getirebilirsiniz.Getirilen yiyecek ve içecekler müşteri sorumluluğundadır.

Evet siz karar verebiliyorsunuz.Özel bir tercihiniz varsa, hava durumuna göre kaptanımızla beraber yeni bir rota oluşturabiliriz. Ancak gideceğimiz yerin mesafesine göre mazot tüketimi değişebileceğinden fiyatlar farklılık göstermektedir.

Günlük kiralama yaparken maksimum 7-8 kişi , konaklamalı kiralama yapacaklar için maksimum 5 kişi ile sınırlıdır.

Teknemizde bulunan tüm yolcularımıza seyahat sigortası yapılmaktadır.
İletişim